Strony internetowe

w dzisiejszych czasach strona internetowa przestała być już tylko wizytówką firmy. obecnie na wizerunek firmy w internecie składa się szereg czynników, będących nieodłączną składową szeroko pojętego marketingu webowego. Strona firmowa to prawdopodobnie najbardziej skuteczna reklama pozwalająca w pełni wykorzystać możliwości współczesnego internetu. Polecane przez nas rozwiązania łączą w sobie indywidualny projekt, wdrożenie, System CMS oraz marketing i pozycjonowanie.

Jedyne czego potrzebujesz

To oczekiwania którym sprostamy

Projektujemy strony internetowe wielką dbałością o szczegóły. Dzięki naszym rozwiązaniom strona internetowa twojej firmy będzie aktualna i nowoczesna

Twoja strona internetowa w trzech prostych krokach:

Określenie wymagań

Przy pierwszym spotkaniu określamy wymagania klienta co do funkcjonowania i wyglądu strony, wyznaczamy parametry techniczne i zasady współpracy.

Prezentacja projektu

Drugim etapem jest przedstawienie projektu strony. Prowadzimy konsultacje z klientem, dopracowujemy koncepcje strony tak, aby sprostać oczekiwaniom.

Realizacja

Ostatnim etapem jest realizacja strony internetowej wraz z komponentami, określenie zasad dalszej współpracy oraz umieszczenie strony na serwerze.

Wykonujemy:

  • responsywne strony internetowe,
  • strony oparte na systemach zarządzania treścią,
  • sklepy internetowe,
  • szablony allegro i ebay.