Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Jest to długotrwały proces, który owocuje podwyższeniem rankingu strony internetowej w wyszukiwarkach, co z kolei przekłada się na wielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin (a więc i potencjalnych klientów) witryny.

Pozycjonowanie to potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych, jednak źle przeprowadzone oznacza utratę czasu i pieniędzy. Pomożemy Ci wypromować twoją stronę internetową tak aby twoja firma zaistniała na stałe w internecie.

Oferujemy usługi które poprawią widoczność twojej strony w internecie

SEO, czyli optymalizacja stron internetowych

Optymalizacja pozwoli powiedzieć wyszukiwarce o czym jest twoja strona. Całe wyrażenie bezpośrednio odnosi się do dostosowania strony internetowej do jej odpowiedniego wyświetlania w wyszukiwarkach internetowych, tak aby znajdowała się możliwie jak najwyżej w rankingach wyszukiwania.

Optymalizację strony przeprowadza się na dwa sposoby. Po pierwsze wprowadza się widoczne dla internautów zmiany w treści strony. Zmiany takie dotyczą dodania słów kluczowych, dzięki którym użytkownicy mają zostać przekierowani na twoją stronę. Po drugie wprowadzamy działania związane z optymalizacją kodu witryny, tak aby strona internetowa spełniała wymagania wyszukiwarek internetowych.


Kampania Google Adwords

Jest to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense. Tworzymy i nadzorujemy kampanie które w szybkim czasie pozwolą zaistnieć twojej firmie w internecie.


Marketing w mediach społecznościowych (Social Media Marketing)

Zjawisko polegające na zdobywaniu uwagi oraz generowaniu ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych. Do promocji marki wykorzystuje się takie portale społecznościowe jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Yelp, Youtube czy blogi. Media społecznościowe w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych.