Identyfikacja wizualna

Zaistnienie w świadomości klientów czyni potencjalną sprzedaż bardziej prawdopodobną. To, jaki firma ma wizerunek w oczach konsumentów bezpośrednio wpływa na jej zyski finansowe. Dlatego tak istotne jest, aby budować markę, która wysyła do odbiorców jasne i spójne sygnały, także wizualne.
Na wizerunek marki wielki wpływ ma zatem renoma – czyli pozytywna opinia o usługach i wyrobach firmy, jej wiarygodności, rzetelności i uczciwości. Budując świadomość swojej firmy postrzeganą przez klientów trzeba pamiętać o najważniejszych rzeczach:

  • logo,
  • kolorystyka,
  • krój liter,
  • strój pracowników,
  • wnętrza przybytków (np. restauracji),
  • opakowania,
  • papier firmowy.

Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o szczegóły pozwolą dobrać odpowiedni branding dla twojej firmy.

Fotografia dla twojego biznesu

Tworzymy zdjęcia produktowe i wizerunkowe. Nasi eksperci oprócz profesjonalnie przygotowanych zdjęć i sesji służą radą i wsparciem przy wszelkich aktywnościach fotograficznych. Produkty które sprzedajesz odzwierciedlają twoją firmę, ważne jest aby przedstawić je w jak najlepszym wydaniu. Profesjonalnie przygotowana fotografia produktowa, nada twojej działalności prestiżu.

Fotografia

Każde zdjęcie jest dla nas nowym wyzwaniem, sprawdź nas!

Grafiki dla stron internetowych

Spraw aby twoja strona była wyjątkowa. Grafiki które dobieramy spełnią twoje wymagania

Zdjęcia produktów

Spraw aby fotografie twoich produktów były najlepszym ich wydaniem.

Spoty reklamowe – montaż i edycja wideo

Każdy film wymaga indywidualnego podejścia do jego montażu, korekcji kolorystycznej, dopasowania ścieżek dźwięku, dodania efektów wizualnych upiększających obraz oraz pasji, która łączy te wszystkie elementy w jedną całość.

Spoty reklamowe na ekranach multimedialnych to doskonała metoda na szybkie i efektywne rozpoznanie Państwa marki. To właśnie dzięki tym kilkunastu sekundom spot jest wyświetlany wielokrotnie w ciągu godziny zwiększając tym samym grono odbiorców jakie się znajduje w pobliżu danego medium. Jest to szybka, skuteczna i niedroga reklama. Każdy wykonany spot można publikować w dowolnym mieście.